Rychlý kontakt:

Mob.: +420 602 745 458 Ing. Pavel Holcmann holcmann@volny.cz


nebo +420 721 282 205 Michaela Košíčková

Czech English German

nove-logo

Rekreační areál pro cykloturisty, milovníky krásné přírody a historických památek

1. České muzeum motocyklů & galerie

muzeum 7 20140917 1458497116

Veteráni jsou naší vášní už od roku 1984, naší profesí se stali v roce 1989, kdy pan majitel započal přestavbu rozsáhlého objektu v Lesné, za účelem získání prostor pro jejich vhodného ukrytí. V roce 1995 se nám tak podařilo otevřít jedno z prvních soukromých muzeí motocyklů v České republice.

Expozice motocyklů, sidecarů, automobilů i dalších technických zajímavostí je doplněna i řadou strojů zapůjčených od kamarádů a příznivců muzea a rozrostla se natolik, že si vyžádala ještě třetí budovu, historicky však nejcennější – starou formanku. Tato budova nabídla další čtyři výstavní sály a rozšířila tak výstavní prostory muzea o zajímavá místa.

Náš rozsáhlý muzejní areál, který jsme s láskou tvořili téměř 30 let, dnes nabízí nejen možnost pokochat se historickou technikou, ale je také příjemným rekreačním zařízením s neopakovatelnou atmosférou a pravděpodobně jediným motoristickým místem v České republice, kde můžete strávit dovolenou nebo uspořádat svatební hostinu mezi exponáty.

Muzeum v Lesné dnes díky dostatečným výstavním prostorám nabízí dalším sběratelům veteránů možnost podílet se na tvorbě zdejších expozic a třeba se pochlubit vlastními sbírkami. Máte-li doma jakýkoliv díl, vrak či torzo starého motocyklu nebo sajdkáru, kontaktujte naše muzeum a staňte se součástí naší expozice. Uvítáme i další předměty spojené s motorismem a motocyklovou historií.


Otevírací doba muzea

březen, duben
10 – 16 hodin
PÁ až NE
květen, září
10 – 16/17 hodin
ST až NE
červen, červenec, srpen
10 – 19 hodin
PO až NE 
říjen
10 – 18 hodin
ČT až NE

Otevírací doba mimo hlavní sezónu (červenec-srpen) se odvíjí od aktuálního počasí. Informace o provozu můžete zjistit na telefonním čísle 602 745 458 a taktéž si domluvit prohlídku mimo otevírací dobu.

Ceník vstupného

  • dospělí - 145 Kč
  • děti do 15-ti let - 95 Kč
  • rodinné - 320 Kč
  • děti do 1 roku zdarma

V případě zájmu o uspořádání akce v našem areálu vám rádi po dohodě upravíme otevírací dobu našeho muzea.

Prodáváte veterána?

muzeum 26 20140917 1298152552Chcete jej prodat za dobrou cenu, bez starostí s hledáním kupce?

Chcete si ušetřit starosti s přípravou a předváděním vozidla?

Chcete se vyhnout návštěvám zájemců ve Vašem domě či garáži?

Potřebuje Vaše vozidlo ještě předprodejní přípravu nebo dokončení renovace?

Využijte našich služeb! 

Přijímáme do komisního prodeje - automobily, motocykly, sidecary, stabiláky ale i soubory nepotřebných náhradních dílů.

Dále veškeré doplňky související s motorismem, dobové oblečení, modely vozidel, literaturu, časopisy, cedule, plechovky, nářadí atd.

Možnost okamžitého výkupu za hotové!!!

Více informací:

muzeum 19 20140917 1794340668Máte doma nějaký zapomenutý moto-kousek, který už nebudete potřebovat nebo naopak vám chybí poslední díl do Vašeho veterána? Našli jste na půdě předměty po babičce, které už nebudete potřebovat?

Zavítejte k nám do našeho sběratelského bazaru, kde vykupujeme a přijímáme do komisního prodeje tyto (nejen motoristické) položky:

nábytek, chalupářské potřeby, vysavače, budíky, hodiny, váhy, šicí stroje, plechovky (od čaje, kakaa, motorových olejů), rádia, televizory, sklo, porcelán, hračky, svícny, mince, známky, obrazy, knížky, auto-moto veterány, zbraně a další technické zajímavosti.

Nabídněte vše co máte doma, ve sklepě či na půdě a dávno již nepotřebujete.

Výkup – Prodej – Komise

Kontakty:

  • +420 602 745 458

E-mail: holcmann@veteransalon.cz

Toulavá kamera u nás

toulava kamera

Počasí u nás

Předpověď počasí

Naši partneři:

logo-birell plzen znovin kudyznudy